Gniazda przyłączeniowe

Gniazdka Przyłączeniowe do waszego ogrodu

Nowoczesne gniazdo przyłączeniowe, to doskonała konstrukcja stalowa wyposażona w gniazdka, które służą do podłączenia urządzeń elektrycznych np. pompy, kosiarki elektryczne i zewnętrzne oświetlenie. Dzięki wysokiej jakości, gniazdo przyłączeniowe jest wytrzymałe i odporne na warunki pogodowe.

Gniazda Zewnętrzne

Gniazda Zewnętrzne to idealne rozwiązanie, mające na celu dostarczyć energię elektryczną w miejsca oddalone od źródeł energii. Ich funkcjonalna budowa i wielkość pozwala na montaż w dowolnie wybranym miejscu. Gniazdka, mogą dostosować się do różnego rodzaju warunków atmosferycznych, (np. upały, deszcze).
Dodatkowo, instalacja gniazd zewnętrznych na stałe zapewni nam, stały dostęp dla wszystkich urządzeń ogrodowych, takich jak kosy spalinowe, radia ogrodowe, piły do ścinania gałęzi.

Gniazda ogrodowe

Gniazda ogrodowe typu IBV mają atrakcyjną formę wizualną, przypominającą drzewo. Wyposażone w programatory czasowe, które pozwalają korzystanie z urządzenia przez podpięcie do odpowiedniego gniazda. Urządzenia te wyposażone są w czujnik ruchu i kompatybilne z szeroką gamą skrzynek ogrodowych. Dysponują całkowitą maksymalną mocą 3680W.

Brak produktów w tej kategorii